Anasayfa / OTO HABER / ​Rolls-Royce; Wraith Luminary Koleksiyonu Dinamik Lüksün Cesur İfadesi

​Rolls-Royce; Wraith Luminary Koleksiyonu Dinamik Lüksün Cesur İfadesi

Rolls-Royce “Wraith Luminary” koleksiyonu kişiye özel yapılan otomobili en üst seviyeye çıkardı. Bu muhteşem koleksiyon sadece 55 adetten oluşan sınırlı sayıda bir koleksiyon olarak tasarlandı.

Oldukça yüksek standartlarda özellikler taşıyan motorlu Bespoke baş yapıtlar, Rolls-Royce tasarım ekibi tarafından hayata geçirildi.

Rolls-Royce Motor Cars Ceo’su Torsten Müller-Ötvös ;

”Markamız değişen trendlerden ve etkilerden ilham alıyor. Gençleşen Rolls-Royce’un dünyada yeni nesil sürücülerini markaya çekmede gösterdiği başarı, saf lüksün yenilikçi ifadelerine yansıyor. ”Wraith Luminary” çarpıcı bir koleksiyon. Markayı öncü ve izlenebilir el işçiliğiyle lüks de zirveye taşıyor. Gerçekten de bu koleksiyon dünyayı ışıklandırıyor. ”

Sınırlı sayıda tasarlanan bu 55 araç, dünyada ilk kez bir otomobilde kullanılan ışıklı ahşap panelleriyle ön plana çıkıyor. Otomobilde kabin içine entegre edilmiş paslanmaz çelik el dokuması kumaşlar kullanılıyor. Zengin bakır tonlarıyla güçlendirilmiş gri metal parçacıklardan oluşan Sunburst grisi metalik boyalar, canlı bir atmosfer yaratıyor.

Koleksiyonun belirleyici özelliklerinden birisi de, Çek Cumhuriyeti’nin ormanlarından elde edilen, Tudor meşe kerestelerinin renk derinliğinin ”ilk kez”aydınlatılmış” olmasıdır.

Yıldızların takım yıldızına dahil edilmesi sayesinde otomobilin tavanı ışıltılı bir gecede görülen gökyüzüne dönüşüyor ve yolcularına hayranlık uyandıran ışık gösterisini izlettiriyor.

176’lık lenslerin ışığı, eşsiz Tudor meşesi kaplamasına grift şekilli tasarımla nüfuz ediyor.

Kayan yıldızların arkasında bıraktığı gibi ışıldayan büyüleyici desenler ortaya çıkıyor.

Ödüllü Rolls-Royce Starlight tavanı kontrolleri ile bağlantılı 15 metrekarelik iç kabinin kaplaması tek bir tuşa dokunduğunuzda aydınlanıyor.

Kendi alanında fazlasıyla belirleyici bir etiket olan Rolls-Royce geçmişten bugüne yeni dinamik görünümü ile lüksün zirvesinde olmaya devam ediyor.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Porsche Mission E’ye özel artırılmış gerçeklik uygulaması başlıklı makalemizde Başakşehir Honda Servisi, Başakşehir İkitelli Honda ve Başakşehir İkitelli Nissan hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

MÜSİAD EXPO 2020’DA SERGİLENİN KKTC’NİN YERLİ OTOMOBİLİ GÜNSEL, YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli otomobili GÜNSEL, KKTC dışında ilk kez MÜSİAD EXPO 2020’de sergilendi. …

Toyota Corolla Sedan’da Yeni 1.5L Dynamic Force Motor Seçeneği

Toyota, Corolla Sedan’ı daha fazla verimlilik sunan yeni 1.5L Dynamic Force güç ünitesi ile sunacak. …

Watch Dragon ball super