Anasayfa / OTO HABER / 20 BİN METREKARELİK OTONOVA RENAULT PLAZA HİZMETE GİRDİ

20 BİN METREKARELİK OTONOVA RENAULT PLAZA HİZMETE GİRDİ

Renault Mais A.Ş.’nin 79’uncu yetkili satıcısı olan Gülan Grup’a ait İstanbul Çekmeköy’deki Otonova açıldı. Toplam 20 bin metrekarelik alanda kurulan tesis Renault’un İstanbul Anadolu Yakası’ndaki en yeni yetkili satıcısı oldu. Açılış törenine İstanbul Valisi Vasip Şahin, Gülan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Z. Alp Gülan ve Renault Mais CEO’su Dr. Berk Çağdaş ile çok sayıda davetli katıldı.

Renault’un yeni marka konseptine uygun olarak, satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek olan Otonova Renault Plaza’da 600 metrekaresi servis alanı olmak üzere toplam 3.600 metrekare kapalı alan bulunuyor. Renault ve Dacia markaları için hizmet verecek tesiste 20’si satış sonrası hizmetlerde görev alan 40 kişilik uzman kadro bulunuyor.

Renault Mais CEO’su Dr. Berk Çağdaş, açılıştaki konuşmasında “Renault yetkili satıcısı Otonova’nın bugün resmi açılışında bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Otomotiv tecrübesi, ticari vizyonu, yenilikçi bakış açısı ve yüksek yatırım isteği ile Otonova ile işbirliği yapıyor olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Renault ve Dacia markalarımız ile bundan böyle İstanbul’un hızla gelişen bu bölgesinde de müşterilerimizle buluşacağız. Son teknoloji ile donatılmış modern tesisinde hizmet verecek Otonova’nın profesyonel yönetim kadrosunu ve tüm çalışanlarını Sn. Alp Gülan nezdinde tebrik eder, hayırlı olmasını dilerim.”  ifadelerini kullandı.

Gülan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gülan ise Otonova’nın İstanbul Anadolu Yakası’nın en yeni ve en büyük Renault Plaza’larından biri olduğunun altını çizdi.  Grup olarak otomotivde uzun bir geçmişe sahip olduklarının altını çizen Alp Gülan, “Renault’un Türkiye’deki 79’uncu plazasını Çekmeköy’e kazandırdığımız için çok mutluyuz. Dünya devi Renault’ya yakışır şekilde müşterilerden gelen her türlü beklenti ve ihtiyaçlara cevap vereceğiz. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Cenevre Otomobil Fuarında Rolls-Royce Rüzgarı başlıklı makalemizde Başakşehir Honda Servisi, Başakşehir Honda Servisleri ve Başakşehir Nissan hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

SEAT’tan Ibiza ve Yeni Ateca’da Yeni Yıl Fırsatları

SEAT yeni yılda gerçekleştirdiği kampanya ile Yeni Ateca’nın Xperience ve FR donanımlı versiyonlarında 24 bin TL; …

Lexus Türkiye’de Daha Fazla Tercih Edilmeye Devam Ediyor

Premium otomobil üreticisi Lexus, pandeminin etkilerine rağmen 2020 yılını rekor bir adetle kapatmayı başardı. 2020’de …

Watch Dragon ball super