Anasayfa / İş Dünyası / 2015’te Türkiye’de itibarını en çok artıran otomotiv markası Honda oldu

2015’te Türkiye’de itibarını en çok artıran otomotiv markası Honda oldu

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliği ile ikinci kez gerçekleştirilen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde itibarını en çok artıran otomotiv markası Honda oldu. Bütünleşik pazarlama konusunda pazarlama ve iletişim dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen The One Awards, kamuoyunun gerçek anlamda algısını ortaya koyuyor.

Honda Türkiye, Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliği ile ikinci kez gerçekleştirilen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nin otomotiv kategorisi ödülünün sahibi oldu. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da halk jürisi tarafından itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıya katkı sağlayan reklam ajanslarından halkla ilişkiler ajanslarına kadar tüm paydaşlar ödüllendirildi.

8 Ocak gecesi gerçekleştirilen ödül törenine Türkiye’nin önde gelen pazarlama ve iletişim yöneticileri katılırken törende Honda Türkiye adına Honda Türkiye Başkanı Hideto Yamasaki, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Sümer, Başkan Yardımcısı Akihito Suyama, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Özütok, Pazarlama ve Planlama Müdürü Nurettin Atilla, Pazarlama Müdür Yardımcısı Sertuğ Deringöl, Pazarlama Uzmanı Hazal Dinç ve Pazarlama Uzmanı Emel Efe Tüzmen hazır bulundu. Ödülü Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu ve Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura’dan teslim alan İsmail Sümer, “Honda Türkiye olarak uzun bir süredir sessizliğimizi koruyorduk. Fakat 2015 yılı hem Avrupa’da hem de Türkiye’de Honda için bir dönüm noktasıydı. Yıl boyunca hedefimiz, yeni modellerimizin de etkisiyle markamızın hem bilinirliğini hem de beğenisini yükselterek Honda’yı hak ettiği yere taşımaktı. Bugün gördük ki pazarlama ve iletişim birimlerimiz bir bütün olarak çalışarak doğru zamanda, doğru kanallardan, doğru iletişimin yapılmasıyla markamızı hedeflediğimiz konuma ulaştırmayı başarmış. Honda Türkiye olarak Marketing Türkiye ve Akademetre’nin ortaklaşa gerçekleştirdikleri çalışma ile belirlenen ‘The ONE Awards Otomotiv Kategorisi’nde ödüle layık görülmemizden dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

2015 yılı global Honda için olduğu kadar Honda Türkiye için de çok önemli bir yıldı. Tamamen yeni 6 modelin olduğu bu yıl için 2014 yılı itibarı ile alınabilecek aksiyonlar çalışılıp, strateji belirlenmeye başlandı. Ürün tanıtım ve reklam çalışmalarında zamanlama, etkin bütçe kullanımı ve doğru yayınlarda yer alınması konusunda medya planlama ve satın alma ajansı Viseum yol gösterirken kreatif ajans Alaaddin Adworks, ürün ve genel stratejiler konusundaki yönlendirmeleri etkin bir şekilde hayata geçirdi. Dijital medya ajans Buzz Interaction ise yine brief doğrultusunda doğru frekanslarla doğru yerlerde doğru mesajlarla görünülmesine destek oldu. Ayrıca iletişim danışmanı şirketi Bersay İletişim Danışmanlığı da mesajların oluşturulması ve hedefe yönelik medya aksiyonlarının alınması noktasında destek verdi. The ONE Awards Ödülü’nün alınması, tüm birimlerin koordine şekilde birbirini tamamlayıcı şekilde çalışarak kurum algısında başarılı sonuçlar elde edildiğinin bir tescili oldu.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

 

Honda DMN News / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Honda, 2016 yılında Avrupa’nın en hızlı büyüyen otomotiv markası oldu başlıklı makalemizde Başakşehir Honda Servisleri, Başakşehir Nissan ve Başakşehir Nissan Servisleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

SEAT Ibiza’ya yeni motor seçeneği

SEAT’ın en beğenilen modellerinden olan Ibiza’ya 1.0 litrelik 80 HP güç üreten yeni benzinli motor seçeneği …

ROLL-ROYCE %100 SÜRDÜRÜLEBİLİR HAVACILIK YAKITINI TEST EDİYOR

Rolls-Royce motorlarının % 100 Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı (Sustainable Aviation Fuel – SAF) ile yapılan yer …

Watch Dragon ball super