Anasayfa / Otomobil Sporları / 30 baba, Lamborghini Gallardo ile piste çıktı

30 baba, Lamborghini Gallardo ile piste çıktı

Yarışçı babalar, Hot Wheels ile piste çıktı. Dünyayı kasıp kavuran Hot Wheels, 30 şanslı babayı çocuklarıyla beraber adrenalin dolu bir etkinlikte bir araya getirdi.

Hot Wheels’in Migros işbirliği ile Babalar Günü’ne özel düzenlediği çekiliş kampanyasını kazanan şanslı babalar, İstanbul Tuzla Autodrom pistinde Lamborghini Gallardo ile 19 Ağustos günü piste çıktı.

Dünyanın lider oyuncak firması Mattel’in, 7’den 70’e tüm yarış severler ve koleksiyonerlere hitap eden markası Hot Wheels, babalar ve çocuklarını hız ve adrenalin dolu bir etkinlikte buluşturdu. Hot Wheels ve Migros işbirliği ile yürütülen kampanyanın kazananları, 19 Ağustos Cumartesi Günü, Autodrom’da bir araya geldi.

Hot Wheels hayranı çocuklar, kendileri için kurulan dev oyuncak pistte Hot Wheels arabalarıyla yarışırken, babalar Lamborghini Gallardo ile gerçek bir sürüş deneyimi yaşadı. Autodrom görevlilerinin de eşlik ettiği sürüş keyfi ile babalar, unutulmaz bir gün geçirdi.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Castrol Ford Team Türkiye, Avrupa Ralli Şampiyonası’nın En Kritik Ayağında başlıklı makalemizde Avrupa Ralli Şampiyonası, Barum Zlin Rallisi ve Castrol Ford Team Türkiye hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Bahreyn’deki Duble Zafer Toyota’ya Pilotlar Şampiyonluğunu Getirdi

TOYOTA GAZOO Racing, 2019-2020 FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın (WEC) sekizinci ve son yarışında da galip …

Körfez’de Pist Heyecanı Başlıyor

Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle ara verilen otomobil sporları organizasyonları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor …

Watch Dragon ball super