Anasayfa / İş Dünyası / Audi dünyasına ait her şey Seninaudin.com’da!

Audi dünyasına ait her şey Seninaudin.com’da!

Audi’nin teknoloji ve tasarım anlayışından alınan ilham ile üretilen giyimden, model araca, hediyelik eşyadan araç aksesuarlarına kadar birçok farklı ürün, seninaudin.com’da adresinde, dört halkanın tutkunlarını bekliyor.

Türkiye’deki Audi tutkunları için hazırlanan seninaudin.com, markanın teknoloji, tasarım ve dinamizm anlayışını yansıtan Audi lisanslı ürünleri, meraklıları ile buluşturuyor. Audi Orijinal Aksesuar ve Audi Butik olarak iki ana bölümden oluşan online mağaza, Audi’nin hayatının her alanında yanında olmasını isteyenler için birçok farklı ürün sunuyor.

Audi’nin tüm modellerine yönelik özel aksesuarların bulunduğu Audi Orijinal Aksesuar bölümünde, otomobillerin bagajlarında taşınabilecek soğuk sağlama çantasından, kayak ve eşya taşıyıcılara, özel tasarım Audi çocuk koltuğundan, evcil hayvanlar ile daha rahat yolculuk sağlayan arka koltuk koruma örtüsüne kadar birçok yer alıyor. Bu bölümde, ziyaretçilerin en çok incelediği ürünlerin başında, Audi Sport Uçurtma geliyor. Audi’nin ultra hafiflik üretim felsefesi ile üretilen uçurtma, oldukça yalın tasarımı ancak fiber glas gibi son teknoloji üretimi ile öne çıkıyor.

Audi Butik bölümünde ise, Audi Tasarım Ekibi tarafından tasarlanan klasik ve spor kıyafetler, kışlık kıyafetler, Audi logolu kol düğmeler, hatta bebek kıyafetleri gibi çok geniş bir ürün yelpazesi sunuluyor. Online mağazaya, seninaudin.com adresinden veya audi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan LEXUS, 2018 MİLANO TASARIM HAFTASI’NDA VİZYONUNU SERGİLEYECEK başlıklı makalemizde Başakşehir İkitelli Nissan, Lexus ve Lexus Tasarım Ödülleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT; En sık karşılaştığınız vakaları paylaşır mısınız?

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT. Cevaplayan: TÜV SÜD D- EXPERT Genel Müdür Yardımcısı Ozan AYÖZGER Binlerce …

Top Gear, Yılın Otomobili ve Durdurulamaz Güç Ödülü Yeni Land Rover Defender’ın

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli Yeni …

Watch Dragon ball super