Anasayfa / İş Dünyası / BORUSAN CEO’SU AGAH UĞUR DA PEOPLE MAKE THE BRAND’DE

BORUSAN CEO’SU AGAH UĞUR DA PEOPLE MAKE THE BRAND’DE

İşveren markalarının nabzını tutan ve geleceğini şekillendiren People Make The Brand Konferansı’nda Borusan CEO’su Agah Uğur, Borusan’daki kendi hikayesinden ve markanın gelecekteki yolculuğundan bahsedecek.

Her yıl merakla beklenen işveren markası alanındaki gelişmelerin ve trendlerin yanı sıra yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarının sunulduğu People Make The Brand Konferansı’nın bu yıl beşincisi düzenleniyor. Sektörün geleceğini belirleyen Y kuşağı ile gerçekleşen 2017 Universum İdeal İşveren Araştırması’nınsonuçlarının da paylaşılacağı konferans bu yıl da önemli konuşmacılar ve ele aldığı konularla dikkat çekiyor.

People Make The Brand 2017’nin konuşmacıları arasında 73 yıllık bir geçmişe sahip olan Borusan Grubu’nun CEO’su Agah Uğur yer alıyor. Borusan’daki kendi hikayesinden markanın gelecek yolculuğuna kadar geniş bir yelpazede başarılı bir işveren markasının stratejisinin nasıl konumlandırıldığını ve uygulamalarını konuşmacılarla paylaşacak olan Uğur’un konuşması şimdiden merakla bekleniyor.

Dinamo Danışmanlık Kurucu Ortağı olan Evrim Kuran’ın açılışını yapacağı konferansın konuşmacıları arasında Vodafone Global İşe Alım Ve İşveren Markası Başkanı Catalina Schveninger, Borusan Holding CEO’su Agah Uğur, Garanti Bankası İnsan Kaynakları Koordinatörü Burak Yıldıran, Universum Stratejik Danışma Kurulu Başkanı Claudia Tattanelli, Universum Global Strateji Başkan Yardımcısı Richard Mosley yer alacak. Konferansın bu yıl da moderatörlüğünü Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan yürütecek.

Garanti Bankası’nın sponsorluğu ile Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenen People Make The Brand Konferansı 24 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşecek.

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Oyak Renault “Yan Sanayi Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu başlıklı makalemizde 2017 yılı Yan Sanayi Başarı Ödülleri, Başakşehir Honda Servisi ve İkitelli Honda Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Borusan Otomotiv’e İletişim Merkezi ile Üç Büyük Ödül

Borusan Otomotiv, müşteri iletişim merkezi Webhelp ile Contact Center World Awards 2020’de üç büyük ödüle layık görüldü. Çağrı merkezi sektörünün …

Aston Martin’in Yarış Simülatörü Ön Sipariş İle Türkiye’ye Getirilebilir

Oyunseverlere müjde! Lüks otomotiv markası Aston Martin, şimdi de yarış simülatörüyle konuşulacak. Aston Martin Türkiye Distribütörü, …

Watch Dragon ball super