Anasayfa / İş Dünyası / LEXUS, 2018 MİLANO TASARIM HAFTASI’NDA VİZYONUNU SERGİLEYECEK

LEXUS, 2018 MİLANO TASARIM HAFTASI’NDA VİZYONUNU SERGİLEYECEK

Lexus’un tasarımla birlikte daha iyi bir dünya yaratmak ve genç yetenekleri desteklemek amacıyla 2013 yılından itibaren her sene düzenlediği Lexus Tasarım Ödülleri, “Co”- “Limitsiz Birliktelik” temasıyla devam ediyor. Bu yıl, premium otomobil üreticisi 11. kez Milano Tasarım Haftası’nda yer alacak.

Milona’daki Lexus organizasyonuna katılan ziyaretçiler, aynı zamanda toplum için sınırsız bir gelecek öngören yaratıcı ve düşündürücü tasarımları görme fırsatı bulacaklar. Bu “Limitsiz Birliktelik” temasıyla sıradan bir fikrin tasarımla nasıl sıra dışı bir hale gelebileceği kanıtlanırken, sınırsız olasılıklar da gösterilmiş olacak.

Organizasyonun ana fikri, Japon mimar Sota Ichikawa tarafından yaratıldı. Ziyaretçiler, “CO” temasıyla oluşan dinamik sanat tasarımlarıyla karşılaşacaklar. Bilgi teknolojilerini fiziksel ortamda yeniden yorumlamasıyla ünlenen Ichikawa, dijital ve analog dünya arasında bir köprü kuruyor. Teknoloji ve yenilikçi tasarım fikirleriyle, imkansızın başarıldığını kanıtlıyor.

Lexus, Milano’da tasarıma olan tutkusunu farklı yollarla da gösterecek. Moda haftasına en yeni konsepti olan ve markanın gelecek tasarım vizyonunu da gözler önüne seren Lexus LF-1 Limitless ile katılacak.

Milano Tasarım Haftasında ziyaretçiler, 2018 Lexus Tasarım Ödülleri’nin 12 finalistine ait çalışmaları görebilecekler. Latince “birlikte/beraber uyum içinde” anlamına gelen “CO-” teması çerçevesinde çalışmalarını gerçekleştiren katılımcılar, doğa ve toplumda uyum içinde olan tasarımları ile yarıştılar. Bununla birlikte yapılan dört prototip arasından dünyaca tanınan jüri üyeleri, Grand Prix ödülünün sahibini 16 Nisan’daki basın gününde açıklayacak.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Renault Grubu satış, ciro, faaliyet karlılığı ve net gelirde rekor sonuçlara ulaştı. başlıklı makalemizde Başakşehir İkitelli Honda, Başakşehir İkitelli Nissan ve Renault hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Borusan Otomotiv’e İletişim Merkezi ile Üç Büyük Ödül

Borusan Otomotiv, müşteri iletişim merkezi Webhelp ile Contact Center World Awards 2020’de üç büyük ödüle layık görüldü. Çağrı merkezi sektörünün …

Aston Martin’in Yarış Simülatörü Ön Sipariş İle Türkiye’ye Getirilebilir

Oyunseverlere müjde! Lüks otomotiv markası Aston Martin, şimdi de yarış simülatörüyle konuşulacak. Aston Martin Türkiye Distribütörü, …

Watch Dragon ball super