Anasayfa / OTO HABER / McLaren-Honda sezona hazır

McLaren-Honda sezona hazır

Mart ayında start alacak olan Formula 1 sezonu öncesinde McLaren-Honda ekibi basın toplantısında bir araya gelerek araç, motor ve ekiple ilgili beklentilerini paylaştı. Japonya’da düzenlenen basın toplantısında Honda Motor Başkanı ve CEO’su Takanobu Ito da hazır bulundu.

Motosporlarındaki deneyimlerini aktardığı ve kısa bir süre içerisinde yollarda göreceğimiz Civic Type R ve NSX gibi sportif modellerle yarışçı ruhunu yeniden caddelere taşıyacak olan Honda Motor, 13-15 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 2015 Formula 1 sezonunun ilk yarışı Avustralya GP’si öncesinde Japonya’da bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Basın toplantısına katılan McLaren-Honda pilotları Fernando Alonso ve Jenson Button, yeni sezonun ilk yarışı öncesinde yaşadıkları heyecanı aktardılar.

Honda Motor Başkanı ve CEO’su Takanobu Ito, “Kurulduğu günden bu yana farklı mücadelelerde boy göstermek Honda ile özdeşleşen bir durum oldu. Yarım yüzyıldan fazladır Honda pek çok değişik yarış serilerinde yer alıyor. Tıpkı F1’de olduğu gibi. Bu yarış serisi bize bir otomobil üreticisi olarak gerçek yeteneğimizi ortaya çıkarma imkanını sunuyor” dedi. Tüm zamanların en prestijli motorsporları yarışlarından biri olan F1’de yer alarak gerçek değerlerini ortaya koyabileceklerini söyleyen Ito sözlerine şöyle devam etti: “F1 yarışları için çevreci teknolojilerin geliştirilmesi konusunda yeni kurallar getirildi. Bu kurallar ise aslında Honda’nın sürdürülebilir çevreci teknolojiler konusundaki mükemmeliyetçi yaklaşımıyla birebir örtüşüyor. Zorlayıcı yarış arenası aynı zamanda profesyonel çalışanların yetişmesine de katkıda bulunacak.”

Zorlu F1 arenasında yoğrulan yeni teknolojiler ve çalışanlarla birlikte Honda’nın inovasyon yaratma konusunda azimli olduğunu belirten Ito, “Her şey bir kenara, Hondaseverlerin beklentilerini karşılayarak kazanan bir ekip olmak istiyoruz. Bu hayali karşılamak için F1’de mücadeleye katılarak kurum söylemimiz olan ‘The Power of Dreams’i (Hayallerin Gücü) gerçeğe dönüştüreceğiz. Dünya şampiyonu olmuş iki olağanüstü pilotumuz Fernando Alonso ve Jenson Button’a, kısa süre içerisinde mükemmel uyum yakalayan McLaren-Honda ekibine hoş geldiniz demek istiyorum. Bundan böyle tarihte yeni bir sayfa açıyoruz. Lütfen beklentilerinizi yüksek tutun” dedi.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

 

Honda DMN News / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan McLaren-Honda yeni MCL32’yi tanıttı başlıklı makalemizde Başakşehir Honda Servisleri, Başakşehir Nissan ve Başakşehir Nissan Servisleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

KIA, geleceği yeni logosuyla karşılıyor

2020 yılının başında ‘Plan S’ stratejisiyle ulaşımın geleceğinde aktif rol alacağını ve 2025 yılına kadar …

SEAT’tan Ibiza ve Yeni Ateca’da Yeni Yıl Fırsatları

SEAT yeni yılda gerçekleştirdiği kampanya ile Yeni Ateca’nın Xperience ve FR donanımlı versiyonlarında 24 bin TL; …

Watch Dragon ball super