Anasayfa / OTO HABER / MINI Electric Türkiye’de İlk Kez İstinye Park’ta.

MINI Electric Türkiye’de İlk Kez İstinye Park’ta.

Tamamen elektrikli olan bu otomobil, her şeyden önce tam anlamıyla bir MINI’dir. Süperşarjlı go-kart hissi ve ikonik tasarımıyla MINI ruhunu en yoğun şekilde sana yaşatacak tamamen elektrikli ilk MINI…

Merakla beklenen tamamen elektrikli ilk MINI, Türkiye’de ilk defa görücüye çıkıyor. 30 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasında İstinye Park’ta MINI Electric tanışmak için seni bekliyor.

Beklenmedik şeyler heyecan vericidir. Yepyeni bir keyfi deneyimlemeye ne dersiniz? Tamamen elektrikli ilk MINI, MINI go-kart hissini ve ikonik tasarımını kararlı bir şekilde bir araya getiren süperşarjlı, devrim niteliğinde bir adımı müjdeliyor. MINI’nin kendine özgü çevikliği ve hızlanması aynı şekilde devam ederken sevdiğiniz, hayata olumlu bakan tavrı da hala yerinde. Ancak artık çok daha fazlası da var. En elektrikli haliyle MINI size yepyeni düzeyde bir güç sağlıyor ve aynı zamanda hem şehirli hem elektrikli olan yapısıyla yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

HEM ELEKTRİKLİ HEM HEYECAN VERİCİ TASARIM.

MINI tarihinde yeni bir sayfa açan tamamen elektrikli ilk MINI, markanın yaratıcı ruhunu, yaratıcı alan kullanımı ve ikonik tasarımıyla birleştiriyor. Modern estetiği ve aerodinamik çizgileri imza niteliğindeki detaylarla harmanlıyor. Kendinden emin olduğu kadar da çekici olan bu otomobil, geleneklere meydan okuyan sürücüler için kusursuz bir seçenek oluşturuyor. Üstelik tamamen elektrikli MINI’nizi baştan aşağı kişiselleştirebilmeniz için size heyecan verici seçenekler sunan dört donanım paketi mevcuttur. Kendinize yeni yollar açın ve heyecan verici olasılıkları deneyimleyin.

ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ NASIL HAYATA GEÇİYOR?

MINI’nin farklı stilini ve go-kart hissi yaşatan özelliklerini aldık ve bunlara ileriye dönük yeni bir boyut olarak elektrikli sürüşü ekledik. Yolları daha sessiz, havayı daha temiz kılmanın yanı sıra benzin istasyonuna uğradığınız günlerinizin de sona erdiğini bilmenin getirdiği iç huzuru deneyimleyin. Bataryanızı evde, işte veya şehirde öğle yemeğinizin keyfini çıkarırken rahatlıkla şarj edebilmenin verdiği güveni hissedin. Fark yarattığınızı bilerek ve daha aydınlık bir şehir yaşamına olanak tanıyarak her anlamda zenginleştiğinizi hissedin.

YENİ MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID.

Yeni MINI Countryman Plug-in Hybrid, dünya standartlarında MINI TwinPower Turbo motoru ve son teknoloji güç aktarım organlarıyla size iki enerji tipinin de en iyisini sunar. Hem de çok sıkı off-road kabiliyetleri ile.

MINI Cooper S E Countryman ALL4
Yakıt tüketimi (ortalama): 2,5 – 2,4 litre/100 km
CO2 emisyonları (ortalama): 56 – 55 g/km

Honda & Nissan DMN / HABERLER

Bir önceki yazımız olan Toyota, Şampiyonluk Hedefiyle 2020 WRC Pilot Kadrosunu Açıkladı başlıklı makalemizde 2020, hedefi ve Honda Başakşehir Servisleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

MÜSİAD EXPO 2020’DA SERGİLENİN KKTC’NİN YERLİ OTOMOBİLİ GÜNSEL, YOĞUN İLGİ İLE KARŞILANDI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin yerli otomobili GÜNSEL, KKTC dışında ilk kez MÜSİAD EXPO 2020’de sergilendi. …

Toyota Corolla Sedan’da Yeni 1.5L Dynamic Force Motor Seçeneği

Toyota, Corolla Sedan’ı daha fazla verimlilik sunan yeni 1.5L Dynamic Force güç ünitesi ile sunacak. …

Watch Dragon ball super