Anasayfa / İş Dünyası / Oyak Renault “Yan Sanayi Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu

Oyak Renault “Yan Sanayi Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu

Oyak Renault’nun en başarılı tedarikçilerini ödüllendirmek üzere gerçekleştirdiği “2017 yılı Yan Sanayi Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. Oyak Renault tarafından düzenlenen Tedarikçiler Toplantısı’nda “2017 yılı Yan Sanayi Başarı Ödülleri”ne Kansai Altan ve MGI Coutier şirketleri layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault’nun, iş birliği içinde çalıştığı yan sanayi şirketlerinin performansını takdir etmek ve daha da iyileşmesini teşvik etmek amacıyla her yıl verdiği “Yan Sanayi Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. Oyak Renault tarafından düzenlenen Tedarikçiler Toplantısı’nda bu yıl “2017 Yılı Yan Sanayi Başarı Ödülleri”ne Kansai Altan ve MGI Coutier şirketleri layık görüldü.

Her yıl verilen Oyak Renault Yan Sanayi Başarı Ödülleri, bir yıl içerisinde Oyak Renault Satınalma Direktörlüğü tarafından belirlenmiş olan kalite, maliyet, süre, geliştirme ve yönetim hedeflerine ulaşan şirketlere veriliyor. En başarılı tedarikçiler, Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’na teslim edilen parçaların kalitesi, ekonomik performans, ilk montaj ve satış sonrası yedek parça teslimatlarında hizmet oranı, geliştirme kapasitesi, finansal sağlık ve şeffaf bir işbirliği gibi kriterler çerçevesinde Oyak Renault’ya destek olma iradesi dikkate alınarak seçiliyor.

Ödüllerin verildiği Tedarikçiler Toplantısı’na Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez, Oyak Renault Satınalma Direktörü Cenk Sermet, RNPO Avrupa bölgesi Global Direktörü Antoine Aoun ve yan sanayi firmalarının temsilcileri katılırken, en başarılı olan Kansai Altan ve MGI Coutier şirketlerine ödülleri takdim edildi.

Toplantıda Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez ve RNPO Avrupa bölgesi Global Direktörü Antoine Aoun, tedarikçilerin Renault,Nissan&Mitsubishi Motors İttifakı’nın fırsatlarından tam anlamıyla yararlanabilmesi için Oyak Renault ile tedarikçilerinin birlikte ulaşması gereken hedefleri açıkladılar. Oyak Renault Satınalma Direktörü Cenk Sermet ise ‘Together to the Future’ sloganından yola çıkarak ve İttifak 2022 planı doğrultusunda, günümüzün otonom ve elektrikli araçlar gibi gelişen otomobil tanımına ayak uyduracak; geleceğin teknoloji ve ürünlerini artan kalite ve rekabet seviyesi beklentilerini karşılayacak ve ivme kazandıracak teknolojiler hakkında bilgiler verdi.

Renault Nissan’ın Ortak Satınalma Teşkilatı (RNPO) Hakkında

Renault Grubu’nun satın alımları, 2001 yılında kurulan Renault ve Nissan’ın ortak satınalma teşkilatı Renault Nissan Purchasing Organization (RNPO) tarafından gerçekleştiriliyor. RNPO dünya ölçeğinde, her parça ailesi, yatırım malı ve hizmet için satınalma stratejilerinin tanımlanmasından ve uygulanmasından sorumludur. Sonrasında ise Nissan ve Renault projeleri kapsamında, her iki şirket tarafından belirlenen kalite, maliyet ve süre hedeflerine uygun olarak tedarikçilerin seçimini yapar ve tedarikçilerin kalite, maliyet, süre, geliştirme, yönetim performanslarını yönlendirir. Oyak Renault Satınalma Direktörlüğü, hem kendi tedarikçilerinin hem de Türkiye’de otomobil yan sanayiinin üretim ve ihracatının gelişmesi için çok önemli bir rol oynamakta ve faaliyetlerini RNPO kapsamında yürütmektedir. Bu direktörlük, Oyak Renault karoseri-montaj ve mekanik fabrikaları için parça, yatırım malı ve hizmet alımlarının yanı sıra, Romanya, Fransa, İspanya, Rusya gibi 10’un üzerinde ülkedeki Renault fabrikalarına yönelik olarak Türk Tedarikçilerden yapılan bütün alımlardan da sorumludur. Oyak Renault Satınalma Direktörlüğü’nün aynı zamanda Türk imalatçıları tanıtmak ve RNPO tedarikçi paneline önermek, Oyak Renault projelerinde imalatçı seçimini yapmak ve onlarla birlikte kalite, maliyet, süre, geliştirme, yönetim performansını yönetmek görevi vardır. RNPO paneline giren imalatçılar, Renault Nissan İttifakı’nın tüm dünyadaki fırsatlarından yararlanma olanağına sahip olmaktadırlar.

* RNPO: Renault Nissan Purchasing Organization, Renault ve Nissan’ın ortak satınalma teşkilatı.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan ASF Otomotiv’den Türkiye’de bir ilk başlıklı makalemizde ASF Otomotiv, Başakşehir Honda Servisi ve Başakşehir Nissan Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT; En sık karşılaştığınız vakaları paylaşır mısınız?

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT. Cevaplayan: TÜV SÜD D- EXPERT Genel Müdür Yardımcısı Ozan AYÖZGER Binlerce …

Top Gear, Yılın Otomobili ve Durdurulamaz Güç Ödülü Yeni Land Rover Defender’ın

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli Yeni …

Watch Dragon ball super