Anasayfa / İş Dünyası / PPG, Son 3 Yıldır Dünyanın “En Büyük Boya Şirketi” seçildi.

PPG, Son 3 Yıldır Dünyanın “En Büyük Boya Şirketi” seçildi.

Dünyanın lider boya ve yüzey kaplama şirketi PPG, küresel ölçekte boya ve kaplama pazarının lideri olarak gösterilen yayın kuruluşu Coatings World tarafından hazırlanan “Top Companies Report”ta (En İyi Şirketler Raporu) 2017 yılının “En Büyük Boya Şirketi” seçildi. PPG, 14.3 milyar dolarlık şirket değeriyle son 3 yıldır birinciliği bırakmazken; listede 84 adet şirket yer aldı.

Varlığını uzun süredir devam ettirdiği 60’dan fazla ülkede üretim tesislerine ve bağlı şirketlere sahip olan, boya ve kaplama alanında dünyanın lider kuruluşu olarak dikkat çeken PPG, boya ve kaplama sektörünün en önemli yayın kuruluşu olarak görülen Coatings World tarafından 2017 yılının “En Büyük Boya Şirketi” seçildi. Coatings World’ün 2010 yılından bu yana hazırladığı, “Top Companies Report”ta (En İyi Şirketler Raporu) 14.3 milyar dolarlık şirket değeriyle 84 şirket arasında ilk sırada yer alan PPG böylece, son 3 yıldır birinciliği bırakmamış oldu.

PPG Otomotiv Tamir Boyaları Türkiye ve Ortadoğu Pazar Müdürü Bülend Alpay, PPG’nin bu başarısını, “PPG olarak, tüm dünyada başarılı bir yıl geçirdik. Sadece Türkiye özelinde değil; bulunduğumuz 60’ı aşkın ülkede zaman zaman görülen belirsizliklere rağmen hedeflerimize ulaştığımız bir yıl oldu. Sektörümüz için dünyanın en çok takip edilen yayın kuruluşlarından biri olarak tanınan Coatings World tarafından hazırlanan ‘Top Companies Report’ta bir kez daha yer almaktan ve 3 yıl arka arkaya “En Büyük Boya Şirketi” seçilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz” sözleriyle dile getirdi.

Sektörde uzun yıllardır varlığını sürdüren Coatings World, ‘En İyi Şirketler Raporu’nu uzun süren kapsamlı araştırmalar sonucunda oluşturuyor. Sıralamalar, ABD doları cinsinden yıllık satışlar temel alınarak yapılırken; 2017 yılında listeye giren şirketlerin tümü yıllık 100 milyon dolar veya daha fazla satış gerçekleştirdiği belirtiliyor.

PPG Türkiye hakkında

Yüzyılı aşkın süredir hayatı kolaylaştıran sayısız yenilikçi ürünün mucidi olan PPG, 1994 yılından bu yana Türkiye’de 100’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir. PPG Türkiye; Otomotiv, Oto Tamir, Endüstriyel, Havacılık, Marin, Koruyucu, Paketleme Boyaları çözümleri ve otomotiv, inşaat, kimyasal üretim gibi onlarca sektörde sunduğu endüstriyel ürünleriyle müşterilerine yaratıcı çözümler sunar.

Türkiye’de üretim faaliyetlerini de gerçekleştiren PPG, 1999 yılından itibaren faaliyete başladığı Bursa fabrikasında, otomotiv, paketleme ve ana sanayi gibi birçok farklı sektöre yönelik ürünlerin yanı sıra, boya, macun, astar ve çeşitli kaplama malzemelerinin üretimi yapmaktadır. Türkiye’de üretilip öncelikle Türk pazarının ihtiyacına sunulan bu ürünler, aynı zamanda çevre bölgelere de ihraç edilmektedir. PPG yüzyılı aşkın süredir uzmanı olduğu inovasyon gücüyle, Bursa’daki üretim tesisine AR-GE konusunda sürekli yatırım yaparak müşterileri için lokal çözümler üretmektedir.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Fiat 500 Mücevherlerle Donatıldı! başlıklı makalemizde Bulgari, Fiat 500 ve Fiat 500 Mücevherlerle Donatıldı! hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT; En sık karşılaştığınız vakaları paylaşır mısınız?

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT. Cevaplayan: TÜV SÜD D- EXPERT Genel Müdür Yardımcısı Ozan AYÖZGER Binlerce …

Top Gear, Yılın Otomobili ve Durdurulamaz Güç Ödülü Yeni Land Rover Defender’ın

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli Yeni …

Watch Dragon ball super