Anasayfa / İş Dünyası / RTEC DÜNYA FİNALİNDE İZMİRLİ TAKIM, TÜRKİYE’YE ÖDÜL KAZANDIRDI

RTEC DÜNYA FİNALİNDE İZMİRLİ TAKIM, TÜRKİYE’YE ÖDÜL KAZANDIRDI

Renault Trucks’ın dünya genelinde düzenlediği satış sonrası yarışması sonuçlandı. 49 ülkeden 5,285 kişinin katıldığı RTEC 2017’de büyük finalde yarışmaya hak kazanan ülkelerden biri Türkiye oldu. Türkiye’yi İzmir’den katılarak temsil eden İzmir Kaplanları takımı, finalde özel ödülü aldı.

İzmir’den yarışmaya katılarak Türkiye’deki yarı finalde birinci olan Özmutlubaş Otomotiv’in İzmir Kaplanları takımı, ülkemizi Fransa’da yapılan RTEC dünya finalinde temsil etti. Lyon’da düzenlenen RTEC yarışmasının finalinde en iyi 24 Renault Trucks uluslararası satış sonrası ekibi yarıştı. Alman, İsviçre ve İngiliz takımları sırasıyla birinci, ikinci ve üçüncü olarak yarışmayı tamamlarken Türk ekibi, “En İyi Takım Ruhu” ödülünü aldı.

RTEC (Road to Excellence Championship), dünyanın en büyük satış sonrası yarışmaları arasında yer alıyor. Uluslararası arenada bu yıl 1,421 takımın katılımıyla başlayan yarışma için her ülkede lokal etaplar düzenlendi. Yarı finaller sonrasında seçilen ve aralarında İzmir Kaplanları takımının bulunduğu en iyi 24 ekip, Renault Trucks’ın doğduğu yer olan Lyon’da dünya finalinde yarıştı. Uluslararası finalde takımlar, zorlu etapları tamamlayarak gerçek koşullarda bakım-onarım işlemleri yaptılar Finalistlerin performansı, tüm dünyadan katılan Renault Trucks uzmanları tarafından değerlendirildi ve puanlandı.

Finalde Türkiye’yi temsil eden ve yarışmadaki dört ödülden birinin sahibi olan İzmir Kaplanları ödül töreni ardından yaptıkları açıklamada; “Tüm dünya genelinde düzenlenen böyle çok etaplı bir yarışmada Türkiye’ye ödül kazandırdığımız için çok mutluyuz. Çok güçlü takımlarla yarıştık. Hem teorik hem de pratik oldukça zorlayıcı etaplar oldu. Gerçek servis koşullarında teknik bir mücadele verdik. Yarışmanın takım ruhunu pekiştirmesinin yanı sıra işimize katkısı da oldukça büyük oldu” dedi.

RTEC yarışmasının her etabında bulunan Renault Trucks Türkiye Bayi Geliştirme Direktörü Özgür Fırat ise İzmir Kaplanları’na teşekkür ederek; “Türk takımımızın gösterdiği performanstan dolayı gurur duyuyoruz. RTEC, dünyanın en büyük satış sonrası yarışmalarından biri. 49 ülkenin katıldığı bir yarışma ve Türkiye’ye özel ödül ile döndük. Aldığımız derece, aslında bir yandan Türkiye’de sunduğumuz hizmetin kalitesine de işaret ediyor. Emeği geçen tüm ekibimize ve Özmutlubaş Otomotiv’e çok teşekkür ederiz” diye belirtti.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan DOĞUŞ TEKNOLOJİ AR - GE MERKEZİ OLDU başlıklı makalemizde Ar - Ge merkezi, Başakşehir Honda Servisleri ve Başakşehir Nissan hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT; En sık karşılaştığınız vakaları paylaşır mısınız?

Röportaj TÜV SÜD D-EXPERT. Cevaplayan: TÜV SÜD D- EXPERT Genel Müdür Yardımcısı Ozan AYÖZGER Binlerce …

Top Gear, Yılın Otomobili ve Durdurulamaz Güç Ödülü Yeni Land Rover Defender’ın

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover’ın bugüne kadar ürettiği en yetenekli 4×4 modeli Yeni …

Watch Dragon ball super