Anasayfa / Otomobil Sporları / Sporcularımız Çek Cumhuriyeti ´nde Start Alıyor

Sporcularımız Çek Cumhuriyeti ´nde Start Alıyor

Kurulduğu yıldan itibaren 4 kıtada, 20 ülkede, 32 farklı pistte, 301 yarışta start alan ve bu yarışların 295’inde finişe ulaşarak toplamda 15 Şampiyonluk gibi önemli bir başarı elde eden Borusan Otomotiv Motorsport (BOM) 2017 sezonunda pistlerdeki 10. yılını kutluyor.

10-11 Haziran tarihlerinde İtalya 3H Endurance Champions Cup ikinci yarışı için milli sporcuları İbrahim Okyay, Aytaç Biter ve Kaan Gürgenç ile Çek Cumhuriyeti Brno pistinde start alacak olan takım, BMW Z4 GT3 ile Gold kategoride birincilik hedefliyor.

3H Endurance Champions Cup’ta mücadele eden bir diğer Türk takımı Gedik Ebam Motorsport da Ahmet Mutlubaş, Yağız Gedik ve Ayhan Germirli ile BMW Z4 GT3 direksiyonunda pistte olacak.

Her iki takım da, İtalya Mugello pistinde genel klasman ve Gold kategori podyum dereceleri ile önemli puanlar toplayarak şampiyonluk için iddialı olduklarını göstermişlerdi.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Berkay Clio Cup Italy Serisinde başlıklı makalemizde Başakşehir Honda Servisleri, Başakşehir Nissan ve Başakşehir Nissan Servisleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Bahreyn’deki Duble Zafer Toyota’ya Pilotlar Şampiyonluğunu Getirdi

TOYOTA GAZOO Racing, 2019-2020 FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın (WEC) sekizinci ve son yarışında da galip …

Körfez’de Pist Heyecanı Başlıyor

Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle ara verilen otomobil sporları organizasyonları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor …

Watch Dragon ball super