Anasayfa / İş Dünyası / Suzuki, İki Yeni Modeliyle Boat Show’a Çıkarma Yaptı!

Suzuki, İki Yeni Modeliyle Boat Show’a Çıkarma Yaptı!

Suzuki, Denizde Yüzde 30 Büyüyecek! ; Doğan Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Suzuki Marin, dünyanın en büyük Boat Show fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’da yeni amiral gemisi Suzuki DF 350A ve kendi sınıfının en hafifi olan DF 100B modellerini ilk kez deniz tutkunlarının beğenisine sundu.

Ters dönüşlü çift pervane sistemine sahip Suzuki DF 350A, yüksek performansına rağmen sunduğu düşük yakıt tüketimiyle fuarın en dikkat çeken modelleri arasında yer alırken, Suzuki DF 100B hafifliği ve sınıfının en büyük redüksiyon oranıyla ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Denizcilik alanında dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, bu yıl 13’üncü kez kapılarını deniz severlere açtı. Ülkemizde Doğan Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Suzuki Marin, 10-18 Şubat tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy’de düzenlenen fuarda, DF 350A ve DF 100B modellerini Türkiye’de ilk kez deniz tutkunlarının beğenisine sundu. Suzuki’nin yeni amiral gemisi DF 350A, 4 zamanlı dıştan takma deniz motorlarında ilk defa geliştirilen ters dönüşlü çift pervane sistemine sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Bu yıl ilk kez görücüye çıkan bir başka model DF 100B ise, kendi sınıfında standartların ötesine geçen hafifliği ve büyük redüksiyon oranlarıyla ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı.

“Hedefimiz yüzde 30 büyümek”

2017 yılında deniz motorları pazarındaki daralmaya rağmen pazar paylarını koruduklarını belirten Suzuki Genel Müdürü Ümit Karaarslan, “Yeni modellerimiz Suzuki DF 350 ve Suzuki DF 100B ziyaretçilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Denizcilik sektöründe yıl boyunca yapılan satışların büyük bir bölümünün gerçekleştirdiği Boat Show ise, ilk gününde oldukça iyi bir katılıma sahne oldu. 2018 yılında, güçlü ve fark yaratan modellerimiz ile pazar payımızı artırmayı ve yüzde 30 büyümeyi hedefliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Devrim Niteliğinde Model DF 350A!

Suzuki DF 350A’da bulunan ters dönüşlü çift pervane teknolojisi, her iki pervanenin farklı yönlerde dönmesini sağlayarak su üzerinde olağanüstü dengeli ve güvenli bir seyir sağlıyor. 350 HP’lik güce sahip olan model, dişli kutusunun gelişmiş tasarımı sayesinde suyun sürtünme direncini en aza indirerek yakıt tüketiminin minimumda kalmasıyla rakiplerinden ayrışıyor. 4 zamanlı dıştan takma deniz motorlarında ilk defa Suzuki tarafından geliştirilen ters dönüşlü çift pervane sistemi ayrıca, yüksek itiş gücü sayesinde hızlı ivmelenmenin yanı sıra teknenin daha kısa mesafede durmasını sağlıyor.

Sınıfının en hafifi DF 100B!

Daha büyük redüksiyon dişli oranı elde edilmesi amacıyla 2 Kademeli Dişli Redüksiyon teknolojisine sahip olan Suzuki DF 100B, bu sayede hızlı ivmelenme ve maksimum tork sunarak fark yaratıyor. 157 kilogram ağırlığa sahip sınıfının en hafif motoru olan DF 100B, Suzuki tarafından geliştirilen Learn Burn (Yakıt Tasarruf Teknolojisi) sayesinde önemli oranda yakıt tüketimi ve düşük emisyon değeri de sağlıyor. 100 HP’lik güce sahip olan DF 100B’de ayrıca Suzuki’nin dıştan takmalı motorlarda fark yaratan teknolojileri, sapmalı tahrik şaftı, yenilikçi yatırma (park konumu) sınırlama sistemi, rakiplerindeki kayışlı tiplere göre daha dayanıklı ve bakım gerektirmeyen otomatik ayarlı triger zinciri ve motoru sulu yakıttan koruyarak arıza yapmasını önleyen su algılama sistemi standart olarak sunuluyor.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Otomotivde ihracat şampiyonları belli oldu başlıklı makalemizde Başakşehir İkitelli Honda, Başakşehir İkitelli Nissan ve ihracat şampiyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Borusan Otomotiv’e İletişim Merkezi ile Üç Büyük Ödül

Borusan Otomotiv, müşteri iletişim merkezi Webhelp ile Contact Center World Awards 2020’de üç büyük ödüle layık görüldü. Çağrı merkezi sektörünün …

Aston Martin’in Yarış Simülatörü Ön Sipariş İle Türkiye’ye Getirilebilir

Oyunseverlere müjde! Lüks otomotiv markası Aston Martin, şimdi de yarış simülatörüyle konuşulacak. Aston Martin Türkiye Distribütörü, …

Watch Dragon ball super