Anasayfa / Otomobil Sporları / Toksport WRT, Yeşil Bursa Rallisi’ne Odaklandı!

Toksport WRT, Yeşil Bursa Rallisi’ne Odaklandı!

Orhan Avcıoğlu, Bursa’da Podyuma Gözünü Dikti! Kurulduğu ilk günden bu yana, birçok motorsporları organizasyonunda global anlamda Türkiye’yi temsil eden ve önemli başarılarla iddiasını ortaya koyan Toksport WRT,  Türkiye Ralli Şampiyonası’ndaki yoluna Yeşil Bursa Rallisi ile devam ediyor.

Şampiyonanın 4’üncü ayağı ve toprak zemindeki ilk rallisi olan Yeşil Bursa Rallisi için hazırlıklarını tamamlayan Toksport WRT pilotları Orhan Avcıoğlu-Burçin Korkmaz ikilisi, sezonun ikinci zaferi için podyuma gözünü dikti.

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda iki ekiple katılım gösteren Toksport WRT’nin ikinci ekibi Menderes Okur ve Ufuk Ulucak ise Mitsubishi Evo9 otomobilleriyle üst sıralar için mücadelesini sürdürecek.

2017 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın dördüncü ayağı Yeşil Bursa Rallisi ile devam ediyor. Kurulduğu ilk günden bu yana, birçok motorsporları organizasyonunda global anlamda Türkiye’yi temsil eden ve önemli başarılarla iddiasını ortaya koyan Toksport WRT, Yeşil Bursa Rallisi için hazırlıklarını tamamladı. Sezona puanlarla başlayan ve şampiyonluktaki iddiasını ortaya koyan Toksport WRT pilotları Orhan Avcıoğlu ve Burçin Korkmaz, Bursa’da podyuma çıkarak önemli bir zafer elde etmeyi hedefliyor. Şampiyonanın dördüncü yarışı için oldukça heyecanlı olduklarını dile getiren Orhan Avcıoğlu, “Bursa 2017’nin toprak zemindeki ilk rallisi olma özelliğini taşıyor. Yeşil Bursa Rallisi öncesi toprakta otomobilimize alışmak için Romanya’daki Arad Rallisi’ne katılmıştık, bu otomobili anlamak için bize iyi bir tecrübe oldu. Şimdi hedefimiz öğrendiklerimizi bu hafta sonu uygulamaya koymak ve yarışı podyumda bitirmek” dedi.

Toksport WRT’nin Türkiye Ralli Şampiyonası’nda yarışan ikinci ekibi Menderes Okur-Ufuk Ulucak ikilisi ise Mitsubishi Evo9 otomobilleriyle üst sıralar için mücadelesini sürdürecek. 21 Temmuz Cuma günü Nilüfer Halk Evi önünden verilecek start ile başlayacak Yeşil Bursa Rallisi, 22 Temmuz Cumartesi günü saat 13:15′ten itibaren Mehmet Köprücü ve Ali Sipahi özel etaplarının ikişer kez geçilmesinin ardından, saat 19:50’de Fatih Sultan Mehmet Bulvarı hastane alanında düzenlenen Nilüfer Belediyesi seyirci özel etabı ile devam edecek. Rallinin ilk günü, 45 dakikalık gün sonu servisin ardından 20:45′ten itibaren tamamlanacak. Ralli severlerin yoğun katılımının beklendiği Yeşil Bursa Rallisi’nin ikinci gününde ise saat 09:00’dan itibaren yeniden direksiyon başına geçecek olan ekipleri, zorlu bir toprak zemin bekliyor olacak.

Toksport WRT :

Türkiye’nin en büyük motorsporları takımlarından olan Toksport WRT, kurulduğu 2002 yılından bu yana 33 farklı ülkede, 14 farklı yarış serisinde boy göstererek dünya çapında büyük başarılara imza attı. Şimdiye kadar 400’den fazla yarışı tamamlayan Toksport WRT, Porsche GT3 Cup Challenge Benelux Serisi’nde Ümit Ülkü ile boy gösteriyor.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Berkay İçin Şanssız Hafta Sonu başlıklı makalemizde Başakşehir Honda Servisleri, Berkay Besler ve Cem Duman hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Bahreyn’deki Duble Zafer Toyota’ya Pilotlar Şampiyonluğunu Getirdi

TOYOTA GAZOO Racing, 2019-2020 FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın (WEC) sekizinci ve son yarışında da galip …

Körfez’de Pist Heyecanı Başlıyor

Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle ara verilen otomobil sporları organizasyonları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor …

Watch Dragon ball super