Anasayfa / Otomobil Sporları / VOLKICAR HEYECANI İZMİR’DEYDİ

VOLKICAR HEYECANI İZMİR’DEYDİ

V1’DE PODYUM OYUNCU ÜMİT ERDİM’İN. İzmir Ülkü Park Yarış Pisti’nde organize edilen V1 Challenge 2. Ayak yarışları nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Kıran kırana rekabetin yaşandığı günün her iki yarışında da kazanan pilot değişti. Ünlü Oyuncu Ümit Erdim V1 Challenge’da ilk yarışını kazandı.

Türkiye’nin en heyecanlı yarışlarına sahne olan ve rekabetçi formatı ile dikkat çeken V1 Challenge’da sezonun ikinci randevusu İzmir’de organize edildi. 14 pilotun start aldığı günün ilk yarışında TOSFED desteğiyle yarışan Genç Pilot Ali Türkkan birinci olurken geçen yılın şampiyonu Burak Çukurova 2. , Çağlayan Çelik ise 3. sırada finiş gördü.

ÜMİT ERDİM’DEN İLK BİRİNCİLİK

V1 Challenge’ın rekabetçi formatı gereği ilk 12 pilotun ters sıralandığı ikinci yarışta heyecanlı dakikalar yaşandı. Yarışa 5. sıradan başlayan Manifold Garage Pilotu Ümit Erdim, çok iyi start alarak yarışın ilk virajında birinciliği elde etti. 12 turluk yarışı baştan sona lider götüren Erdim, V1 Challenge’daki dördüncü sezonunda kariyerinin ilk birinciliğini elde etti. Birinci ayakta yaşadığı şanssızlıklarla gündem olan ünlü oyuncu, bu yarışta şeytanın bacağını kırdı ve 5 bin liralık birincilik ödülünün de sahibi oldu. Sıralamanın her tur değiştiği ve yoğun rekabetin yaşandığı yarışı Ali Türkkan 2., Burak Çukurova 3. Olarak tamamladı.

SONRAKİ YARIŞ KÖRFEZ’DE

V1 Challenge heyecanı, İzmit Körfez Yarış Pisti’nde 15 Ekim Pazar günü organize edilecek 3. Ayak ile devam edecek. İzmir Ülküpark Yarış Pisti’ndeki bu muhteşem yarışı kaçıran motorsporları tutkunları, 29 Ağustos Salı günü saat 17.15’te bu heyecana TRT Spor Kanalı’nda ortak olabilirler.

Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman
Honda & Nissan DMN Özel Servisi – Honda, Honda DMN Servisi, DMN Honda Servisi, Honda Cem, Cem Honda, Honda Duman, Duman Honda, Cem Duman, Honda Servisleri, Başakşehir Honda Servisleri, İkitelli Honda Servisleri, İstanbul Honda Servisleri, Honda Başakşehir Servisleri, Honda İkitelli Servisleri, Honda İstanbul Servisleri, Honda İkitelli, Honda Başakşehir, Honda İstanbul, Nissan Servisleri, İstanbul Nissan Servisleri, İkitelli Nissan Servisleri, Başakşehir Nissan Servisleri, Nissan İstanbul Servisleri, Nissan İkitelli Servisleri, Nissan Başakşehir Servisleri, İkitelli Nissan, Başakşehir Nissan, İstanbul Nissan, Nissan, Nissan Cem, Cem Nissan, Cem Duman

 

Honda & Nissan DMN / HABERLER

 

Bir önceki yazımız olan Offroad Heyecanı İstanbul'a Taşınıyor  başlıklı makalemizde 2017 Türkiye Offroad Şampiyonası, İstanbul Park Spor Kulübü ve Offroad hakkında bilgiler verilmektedir.

BU HABERLER DE VAR!

Bahreyn’deki Duble Zafer Toyota’ya Pilotlar Şampiyonluğunu Getirdi

TOYOTA GAZOO Racing, 2019-2020 FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası’nın (WEC) sekizinci ve son yarışında da galip …

Körfez’de Pist Heyecanı Başlıyor

Koronavirüs (Covid-19) pandemisi nedeniyle ara verilen otomobil sporları organizasyonları, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor …

Watch Dragon ball super